Kaspersky Standard, Plus a Premium

Kaspersky Standard, Plus, Premium
V svete neustavljivých kybernetických hrozieb a nebezpečenstiev nikdy nebol dôležitejší internetová bezpečnosť. Antivírusové spoločnosti neustále usilujú o zlepšenie svojich produktov a služieb s cieľom poskytnúť lepšiu ochranu svojim používateľom. V tomto kontexte predstavila spoločnosť Kaspersky svoju novú a obnovenú radu produktov, ktoré sú dostupné na základe predplatného a zahŕňajú tri hlavné balíky: Kaspersky Standard, Kaspersky Plus a Kaspersky Premium. Tieto novinky sľubujú vylepšený používateľský zážitok a bezpečnosť na viacerých platformách a mnoho ďalších funkcií.

"Chceme, aby naši používatelia videli našu ponuku takú, aká v skutočnosti je. Nie sme to len antivírusové riešenie pre počítače, ide o komplexný ekosystém bezpečnostných služieb pre rôzne platformy a zariadenia, ktorý uspokojí všetky potreby používateľov. Preformulovali sme celú štruktúru používateľského rozhrania a celý zážitok, aby sme pomohli používateľom porozumieť a oceniť rozsah a úroveň bezpečnosti, ktorú ponúkame v oblasti bezpečnosti, výkonu, súkromia a identity. A to len začiatok: plánujeme integrovať viac našich produktov a služieb od tretích strán, aby sme rozšírili hodnotu, ktorú poskytujeme našim zákazníkom."

Dipesh Kaura, generálny riaditeľ pre juhovýchodnú Áziu v spoločnosti Kaspersky

Nadto, podľa predstaviteľov značky Kaspersky sú aktualizované balíky ‘platformovo neutrálné’ a poskytujú ochranu pre rôzne typy zariadení, ako sú Windows, Mac, iOS a Android. Sú tiež navrhnuté tak, aby odrážali úroveň funkčnosti, ktorá je dostupná používateľom v celej ekosystéme služieb spoločnosti.

Kaspersky Standard Plus Premium

Kaspersky Standard

Používatelia, ktorí sa rozhodnú pre Kaspersky Standard, budú mať k dispozícii rad bezpečnostných funkcií. Medzi nimi je ochrana v reálnom čase pred najnovšími digitálnymi hrozbami, ako aj funkcie, ako je bezpečné prehliadanie a ochrana pred phishingom, ktoré chránia pred nebezpečnými webovými stránkami, sťahovaniami a rozšíreniami.

Balenie Standard tiež používateľom ponúka nástroj na odstránenie vírusov pred inštaláciou Kasperskyho, čo znamená, že môžu nájsť a odstrániť prípadné vírusy, ktoré už mohli byť na počítačoch pred inštaláciou Kasperskyho. Balík obsahuje aj firewall a sledovanie siete, ktoré ukazuje aplikácie pripojené k internetu.

V predplatnom sú zahrnuté nástroje na zvýšenie výkonu, ako je rýchly štart, zrýchlenie výkonu počítača a čistenie disku. Pre nadšencov do hier sa herný režim automaticky zapne, keď spustia hru. Podobne pri sledovaní filmov na počítači alebo práci v režime nerušiť budú používatelia mať nepretržitý zážitok.

Ďalšie funkcie, ktoré sú dostupné v balíku, zahŕňajú rozpoznávanie sledovacích programov (stalkerware) a ochranu kamery a mikrofónu.

Kaspersky Plus

Odborníci balíka Kaspersky Plus budú mať prístup k dodatočným funkciam, ktoré zvyšujú ochranu súkromia. Okrem funkcií dostupných v štandardnom režime budú mať používatelia prístup k neobmedzenému VPN a k Premium manažérovi hesiel. Manažér hesiel si zapamätá heslá pre rôzne účty a automaticky ich zapíše používateľom.

Kaspersky Premium

Predplatitelia Premium balíka získajú všetky vyššie uvedené funkcie a navyše ochranu digitálnej identity a premium technickú podporu – s prioritným prístupom k telefónnym hovorom alebo chatovacím službám, vzdialenými odbornými inštaláciami a osobnými kontrolami zdravia vášho počítača.

Používatelia Kaspersky Premium získajú aj prístup k tzv. peňaženke na ochranu identity, ktorá skopíruje vaše citlivé údaje v zašifrovanej forme, aby zabránila krádeži identity. Navyše používatelia Kaspersky Premium obdržia ako bonus bezplatnú ročnú predplatnú služby Kaspersky Safe Kids.

Porovnanie balíkov Kaspersky Standard, Plus a Premium

Kaspersky Standard vs Plus vs Premium

Všetky uvedené produkty samozrejme nájdete v našej ponuke od výrobcu Kaspersky – kliknite sem!

Antivirusi